תראו כמה זה משתלם, רכישת עדשות מגע באונליין דווקא בתקופת הקורונה

מדי שנה ניכרת עלייה משמעותית בקניות שמבצעים הישראלים באתרי האונליין וניתן לייחס זאת למחירים המוזלים שמוצעים באינטרנט, בחיסכון בזמן ובקנייה מכל מקום, בהשוואות המחירים בלחיצת כפתור ולמשלוחים המהירים. 

בחצי שנה האחרונה בה אנו מתמודדים עם נגיף הקורונה, כללי המשחק התהדקו וברור היה שהריחוק החברתי, הסגרים, ומיגור היציאות הלא הכרחיות יידרשו מאתנו למצוא פתרונות לביצוע הקניות ההכרחיות שלנו – ואכן כך היה. ממחקר שביצעה חברת "מאסטר-קארד" עלה כי יותר מ-57% ביצעו קניות מקוונות בשכיחות גבוהה יותר מהרגיל בחודשי הקורונה, וכי חלה עליה של 36% ברכישת מוצרים חיוניים ברשת.

על אף הנתונים הללו, ניכר כי בתחום עדשות הראייה ישנם ישראלים החוששים מביצוע רכישת העדשות המקוונת, ואלה יעדיפו להגיע, גם בימים אלה, לחנויות האופטיקה- למרות ההפסד הכספי שלהם כתוצאה מפערי המחירים.

לעומת זאת, בארה"ב ובמערב אירופה חלה התקדמות, ורבים ממרכיבי העדשות הבינו כי משתלם יותר לבצע רכישות אלה באתרי האונליין.

משהצלחנו להבין את החשש ברכישת עדשות מגע מרחוק, נעזרנו בצוות אתר "עדשות" כדי לעשות לכם סדר ולהסביר מהם הכללים לרכישה האידיאלית והבטוחה ביותר עבורכם, במיוחד (אבל לא רק) בימים אלה.

תחילה, בדומה לכל רכישה שאנו מבצעים ברחבי האינטרנט, עלינו לבדוק האם האתר מהימן, בעל ותק ומנוהל על ידי צוות מתחום האופטומטריה אשר מלווים את לקוחותיהם כל העת. בהמשך, חשוב שנמצא ביקורות מלקוחות שממליצים על השירות שניתן להם באתר ומהליווי האנושי והמקצועי, כי אין כמו חוכמת ההמונים.

כמו כן, חשוב מאוד לשים לב בעת הרכישה שמעבר למגוון הרחב של העדשות המוצעות, מדובר במותגי עדשות מקוריים שמגיעים ישירות מהיבואנים הרשמיים בישראל לצד אחריות מלאה. אל לנו לשכוח שמדובר בעיניים שלנו ולא נרצה להתפשר על אף מוצר עבורן.

טרם ביצוע ההזמנה של עדשות המגע, חשוב להתאימן לצרכים שלנו. על כן, נרצה להזמין מאתר אינטרנט אשר לו "אבא ואמא", כלומר מופעל על ידי חנות אופטיקה האחראית על הפעילות. שם, נבדוק אם קיימת האופציה להגיע להתאמה אישית של עדשות המגע עבורנו.

בין האתרים המומלצים ביותר שמציעים רכישת עדשות מגע אונליין, תוכלו למצוא את חברת "עדשות", לחברה ניסיון של למעלה מ-15 שנה עם צוות אופטומטריסטים מקצועיים בעלי ניסיון וותק רב שנים המלווים את לקוחות החברה ומעניקים שירות אונליין כל העת החל משלב הייעוץ.

"עדשות", מתאימה את עדשות המגע ללקוח ומבצעת בדיקות ראיה חינם בסניף בתל אביב, וכן מאפשרת את החלפת המוצר במקרה של שינוי בפרמטרים.

כעת תוכלו למצוא מבצע מיוחד 4 אריזות של עדשות יומיות ב-300 ש"ח בלבד! מה שנותר לנו לעשות זה להנות מהזמן הפנוי שסידרנו לעצמנו ומהוצאות שחסכנו, לחכות למשלוח החינמי ולראות את היתרונות שבתקופת הקורונה.