סוגי עדשות מולטיפוקל

בסביבות גיל 40 במסגרת הליכי ההזדקנות של גופנו, העיניים שלנו מתחילות להיחלש, ואנו מגלים ניצנים ראשונים של פרסביופיה - תופעה המצביעה על החמרה הדרגתית ביכולת העיניים להתמקד בעצמים קרובים אלינו. אנשים הסובלים מפרסביופיה מרגישים שעיניהם מתעייפות מהר יותר מקריאה ממושכת, הם מתקשים לקרוא אותיות קטנות, והמעבר מהתבוננות בעצמים רחוקים לעצמים קרובים מלווה בטשטוש. אך כיום יש פתרון פשוט לפרסביופיה - עדשות מגע מולטיפוקליות אשר בעזרת טכנולוגיה מתקדמת מעניקות נוחות ואסתטיות בעת ההרכבה וחדות ראייה אשר משפרת את איכות החיים בצורה ניכרת. 

התאמת עדשות מולטיפוקל

 אצלנו תמצאו עדשות מולטיפוקל המתאימות למגוון שימושים, הרגלים, ומסלולי חיים:

  1. יומיות - היתרון הגדול של עדשות מסוג זה, הוא שהן חוסכות בזמן ואביזרים נלווים כגון תמיסות או נרתיקים כיוון שהן מיועדות לשימוש חד פעמי. העדשות הללו, כדוגמת עדשות DAILIES AquaComfort Plus Multifocal   המומלצת במיוחד לאנשים בעלי אורח חיים ספורטיבי, או לאלו שזקוקים לפתרון לשיפור הראיה במצבים נקודתיים כדוגמת נהיגה, קריאה, אירוע ספציפי (כגון חתונה או בר מצווה) או ארוחה חגיגית עם המשפחה.
  2. עדשות לפרקי זמן ארוכים - אלו עדשות מולטיפוקליות שילוו אתכם לזמן מה, וישרתו אתכם נאמנה כל עוד תקפידו לשמור עליהן כראוי: להרכיב אותן במסגרת הזמנים המיועדת לכך, לנקות אותן בקביעות ולהשתמש בהן בזהירות. עדשות מולטיפוקל מסוג זה יתאימו מאוד לאנשים שמשתמשים באמצעי ראיה קבוע שמלווה אותם בכל תחומי חייהם. אצלנו באתר תמצאו מנעד רחב של עדשות מגע מולטיפוקליות אשר מתאימות לתקופות ממושכות כגון דו שבועיות, חודשיות, תלת חודשיות או שנתיות.  
  3. מולטיפוקליות עם צילינדר - השילוב בין מיופיה לאסטיגמציה הוא שכיח במיוחד. אנשים רבים הנעזרים באמצעי ראיה בחיי היום - יום יעידו שכאשר אמצעי זה אינו מונח על עיניהם, בין אם כשהם מתארגנים לקראת השינה, או כשהם קמים ליום חדש - הם חווים טשטוש, קושי במיקוד הראיה. התמודדות עם אסטיגמציה לא הופכת לפשוטה יותר עם הגיל, בייחוד כאשר העין נמצאת במגמת היחלשות ככל שהשנים חולפות, אך הודות להישגים הטכנולוגיים של תקופתנו, גם אנשים בעלי אסטיגמציה יכולים להרכיב עדשות מגע מולטיפוקליות בהתאמה אישית להנות מפתרון פשוט, אסתטי ונוח, ולראות בבירור את יופיו של העולם. למאמר מלא אודות אסטיגמציה גבוהה והשימוש בעדשות מגע עם צילינדר לחצו כאן.

פרסביופיה היא תופעה טבעית, היא אחת הדרכים של הגוף לבשר לנו שהוא מתחיל להתעייף מעט, אך אנו יכולים לסייע לו בכך שנרכיב עדשות מגע המיועדות בדיוק לשלב זה - עדשות מולטיפוקל, ונשמור על בריאות העיניים לטווח הרחוק. אצלנו תמצאו מגוון עדשות מגע מסוגים שונים וביניהן עדשות מולטיפוקליות שיענו על מגוון הצרכים שלכם, אך רגע לפני שאתם ניגשים לאתר שלנו ובוחרים את המארז המועדף עליכם – גשו לבדיקה אצל אופטומטריסט מומחה על מנת לקבל תמונת מצב מדויקת ככל שניתן.